| Daysukki a întrebat:

Cum pot sa-i spun prietenei mele cele mai bune ca o urasc, vreau sa odoara foarte tare pentru ca mi-a facut rau si vreau ca si ea sa sufere. idei? si da, stiu ca razbunarea este arma prostului. dar eu nu sunt orbita de cruzime dar vreau sa-i dau o lectie pentru cat am suportat-o si pentru ca mi-a furat iubitul. ideii? funda.:*

Răspuns Câştigător
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Cel mai dureros lucru pe care il poti face unei persoane este sa o ignori! sa faci in asa fel incat sa nu o mai bagi in seama si iti spun eu sigur ca indiferenta ta o va durea mai mult decat orice altceva. funda?

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| BRG a răspuns:

Un sfat util și înțelept totodată este: Cel deștept cedează la cel prost.Adică nu are rost să te umplii de amărăciune și de ură. Nu este frumos să vrei răul altuia, și dacă vrei să-i dai o lectie deoarece ea ți a furat iubitul, ce rezolvi, nimic nu? Deoarece poate că nu ea t ia luat iubitul, ci iubitul tău a alergat după ea. Cel m ai bine este să te consolezi cu ideea, și să-ți cauți fericirea în altă parte.

| dan_2834 a răspuns:

Ignor-o! Trateaz-o cu indiferenta...asta doare cel mai tare.Si ori de cate ori ai ocazia sa ii faci rau, fa-i!

| dan_2834 a răspuns:

Sau uite, daca are prieten, plateste-i cu aceeasi moneda. Fura-i prietenul sau faiin asa fel incat sa ii desparti.

| whatevernvm a răspuns:

Pff...daca vrei sa o urasti si ea te=a facut sa sufere e clar ca nu sunteti cele mai bune prietene.

Nu trebuie sa rasplatesti raul cu rau.

Tine minte: Cand cineva iti da o palma, intoarce si celalalt obraz!

| gumaa a răspuns:

Bun deci stiu ce sa faci scrii un bilet de dragoste pentru tipu de care ii place de la "ea" si scrii tot felul de prosti de genu mama ma lasa sa ma casatoresc cu tine seste 1 an si alte multe chesti

| Bianca_2202 a răspuns:

Cum sa urasti cea mai buna prietenaraised eyebrows...inseamna ca nu mai e cea mai buna prietenaraised eyebrows

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum au spus si altii: INDIFERENTA! Este cea mai "performanta" arma pe care o poti folosi impotriva cuiva. Testat pe propria piele straight face

| cristinutza2011 a răspuns:

Pai injura fa-o in toate felurile trimitei mesaje de razunare fundadaa?hee hee