| MariusS_5528 a întrebat:

Vreau sa-mi bat joc de o fata, pentru ca si ea a facut acelasi lucru cu mine, vreau sa o fac sa sufere... si va rog nu-mi spuneti ca razbunarea e arma prostului si chestii d-astea... mi-a gresit foarte mult.

Răspuns Câştigător
| DeeaBlondiii a răspuns:

@player lolstraight facecum sa o furi...tu ai gandit cand ai postat acel raspuns:O? cel mai bine treteaz-o cu indiferenta, pentru ca indiferenta doare si asa se va intoarce la tine si sa ii dai jet o v-a durea si v-a umbla ca un catel dupa tine:*

16 răspunsuri:
| answer a răspuns:

Mai bine asteapta; nu trebuie sa faci nimic tu; va face soarta; Roata se invarte si toti ne platim pacatele la un moment dat! Am patit si eu la fel ca tine, dar nu am pus un deget ca sa ma simt razbunat! Soarta si prostia ei au facut totul! Asa ca nu te mai gandi cum sa te razbuni! Doar asteapta putin!winking

| daii a răspuns:

Se zice ca razbunarea e arma prostului, dar totodata daca nu te razbuni esti luat de prost. Eu te-as sfatui sa o tratezi cu indiferenta, pentru ca indiferenta doare cel mai tare. O faci sa se apropie de tine, sa tina la tine dar pentru asta trebuie sa te comporti frumos cu ea, apoi te desparti de ea si o tratezi cu indiferenta. Dar totusi ai grija, e posibil sa se intoarca roata si sa te indragostesti de ea.
P.S: Mai gandeste-te! Chiar daca ea si-a batut joc de tine, nu face si tu la fel cu ea. Poate tine la tine si ii e frica sa recunoasca sau a vrut sa demonstreze ceva, cuiva sau poate chiar ei.
Nu-ti cunosc povestea, deci mai mult nu am cum sa te ajut si nici nu vreau sa ma "bazez" pe presupus.
Mult succes!

by daiiwinking

| Kafeeaua a răspuns:

Razbuna`te cu inteligenta... fa`o sa vada ca estimai bun ca ea...mult mai bun! bafta!

| emima a răspuns:

Eu in locul tau nu m-as gandi la o razbunare prea cruda bine depinde si cat de tare ti-a gresit dar daca tine la tine indiferenta o va durea mai tare decat o razbunare

| Gh0s7d4n a răspuns:

Cat de departe esti dispus sa mergi? daca vrei so bagi in sperieti conteaza pe mine devil
ai niste ciudati la tine prin clasa? spune-le sa se dea la ea
fa misto de ea
joaca-i farse
daca vrei mai multe da-mi un privat

| player_2973 a răspuns:

Pai in primul rand nu fa akelasi lucru ce a facut ea...asa sa revenim la subiect:pune pe niste baieti sa se imbrace in ceva ciudat sa pare ca niste transportator de organe.Tu intalnestete cu fata i-ai telefonul ca sa nu sune la 112 si pune-i pe acei baieti sa o fure si sa o duca intr-o scara sau altceva intunecost dar sa o tineti de gura ca o sa tip.Asa am facut eu la o fata pentru ca nu a vrut sa stea cu mine dupa ce ca mi-am pierdut cel mai bun prieten si mi-am distrus reputatie. Spor la batut joc.SA NU UITI SA II IEI TELEFONUL!

| kingRing a răspuns:

Fa-i ce iti zice inima. nu o lasa in pace incearca sa fii tu insusi, nu-i cel mai principal sa o sperii sau sa o furi ceva de genu. Incearca sa fii mai presus decit ea si apoi fa ce iti zi inima! Sper ca te-am ajutat...

| Iulianpatrascuiulimihai a răspuns:

Pune niste baieti de aia mai vagabonti pe ea

| cosmin2344 a răspuns:

Daca iubim doar pe cine ne iubeste ce rasplata asteptam
?

| MariusS_5528 explică:

Mama ce raspunsuri dati si voi.

| MariusS_5528 explică:

Vreau sa o fac sa tina la mine si pe urma sa-mi bat joc de ea. nu va ganditi ca vreau sa o bat sau altceva Doamne fereste.

| caban a răspuns:

Filmeaz-o cand ea la gura si da video la toti prietine ei, va fi batae pe viata!

| caban a răspuns:

| cristy799 a răspuns:

Pai. Fa-i exact ce ti-a facut si ea tie...

| turcanveronika a răspuns:

Crezi ca ea merita sa-i mai tragi atita atentie, crede-ma ei acesta ii face placere!

| OjogOctavian11 a răspuns:

A zis bine iulian dar numai ca cica o salvezi pe ea din mainele lor si poate se infiripa ceva intre voi