| Daria a întrebat:

Cum pot sa ii atrag atentia unui baiat care imi place mult? Ma comport foarte natural in preajma lui si nu las sa se vada ca sunt innebunita dupa el.laughingVreau ceva idei noi interesante care sa ii atraga atentia. El ma vede ca pe o amica...

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Seara bună, Daria! Încearcă să-l surprinzi discutând subiecte care îl pasionează, afla ce muzică-i place, ce filme preferă, ce sport practică sau ce agreează în mod special. Informează-te și deschede vorba despre pasiunile lui (dar nu despre toate odată- glumesc, Daria). Apoi, poate ieșiți la un film împreună, poate mergeci la piscină, cine știe.
Mari succese, draga mea!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Când cineva te place nu trebuie să te chinui tu prea mult, ci doar să fii tu însăți!
Pa, pa.

| Daria explică:

Alinutza05,eu nu asta vreau?raised eyebrows
te-ai deranjat sa raspunzi la intrebarea mea cu un raspuns total nefolositor si stupid. sper ca nu te astepti sa-ti dau si medalie, nu?laughing

| sysy13498 a răspuns:

Pentru incepu... nu te mai comporta normal vorbeste mai des cu el... intelegi u laughing fi u in centru atentiei pentru el ai inteles u. daca faci asta isi va da seama

si ideea lu alpinn nu e rea dar fiind ce-l mai bun prieten mi-e frica sa nu-i zica lui

| alinutza05 a răspuns:

Ar trebui sa vrei cateva idei care sa i distraga atentia