| pspspsps a întrebat:

Sunt innebunita dupa un baiat. El e impreuna cu o fata care se foloseste de el pentru a ajunge la altul, dar baiatul asta pe care-l plac nu-si da seama. Fata asta se pune cu capul pe umarul lui, il ia de mana dar el nu prea para interesant. Chestia e ca atunci cand e in preajma ei, e foarte obosit si neinteresant. Cand e in preajma mea, dintr-odata incepe iar sa glumeasca, sa fie plin de viata. Se uita mai des la mine decat la fata aia. Tot timpul cand sunt eu in preajma o ia de mana pe aia si dupa aia se uita la mine ca sa vada daca i-am vazut, si cand plec o lasa. Eo ma prefac ca nu i-am vazut, si atunci incearca sa intre in atentia mea cu ia, dar eu ma comport ca si cum nu as pune la suflet. Asa ca. 1. Ii place oare de mine? 2. Ii place de fata aia? 3. Cum sa-mi dau seama daca ma place?

Răspuns Câştigător
| D33A_5116 a răspuns:

Helllooo kiss. uite in priul rand fata aia ee o parsivawinking de ce? hmm thinking pentru ca se foloseste de cineva cu inima buna, tu ai zis ca il placi pe acel baiat si a zis ca el se uita la tine mai mereu..pai te palcewinking din moment ce ee in preajma ta glumeste, rade..si in preajma fetei celelalte ee plictisit, suparat, obosit..ee clar ca nu oo place,fii sigura ca si-a dat seama ca acea fata isi bate joc de el, de aia nici el nu pune sentimente. Uiteee un sfat du-te pe langa el, cerei ajutorul cand ai nevoie, vorbeste cu el, ajutal cand are nevoie, fa glume cu el...fii aceeasi fata care esti mereu, dar fa asta si de fata cu el, pentru ca cine stie ce se va intampla smug..cu timpul crede-ma ca se va desparti de acea fata parsiva si rea, si va gasi pe cineva care chiar il place de exemplu tu..aratai ca iti pasa de el, ca iti pasa ce face si ai sa vezi ca o sa fie bine.Te pupic Teodora kiss Bafta

1 răspuns:
| lunathemoon a răspuns:

Pai red ca te place! nu cred ca ii place! cred ca vrea sa te faca geloasa ca sa mergi la el si sa ii spui! foloseste vorbev de genul pacat ca nu am iubit!