| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa il fac pe un baiat de la mine din clasa sa ma placa? El are o prietena sau a avut nu stiu daca mai e cu ea si de aceea intreb daca as putea avea ceva cu el mai ales daca nu stiu daca mai e cu prietena lui? Si daca as putea avea ceva cu el cum as putea sa il fac sa ma placa? Va rog sa imi raspundeti cat mai repede!

3 răspunsuri:
| Princessee a răspuns:

Nu ii poti dicta inimii omului.
Daca el nu te place, asta e.
Totusi incearca sa fi tu insati, nu sa faci ceva care sa nu iti stea in fire pentru. a-l cuceri.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic sa ii zici ca il placi pentru ca asa am facut si eu si cand i-am zis nu a zis nimic da stind k il plac dupa o zii neam pus impreuna

| Tommy a răspuns:

Prin indiferenta disimulata. Dar mai multe calitati morale si fizice si tot ce poti, care sa te puna in valoarte. te va observa negresit. Sa nu faci greseala sa te arunci in fata. Pierzi.