| Roxanyka98 a întrebat:

Buna!laughing) vreau sa ma ajutati si pe mine putinlaughing.Imi place de un baiat de la mine di clasa cam de 1..problema este ca nu stiu daca si lui ai place de mn..nu am curaj sal intreb si nu stiu ce sa fac. Uneori se comporta foarte bine cu mine altele nici nu ma baga in seama. Va rog sa-mi raspundeti laughing).

Răspuns Câştigător
| MyaEmy a răspuns:

Daca vrei sa aflii daca te place cu adevarat(asa cum il placi si tu), trebuie sa nu il bagi in seama, sa il tratezi cu indiferenta si daca el o se se tina dupa tine, daca o sa te bage in seama sau daca o sa se uite de multe ori la tine, inseamna ca te place cu adevarat.
Sper ca te-am ajutat happy

1 răspuns:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Nu cred ca te place. Daca te-ar place, ai vedea tu niste semne.
Cred ca mai bine il uiti, sau daca chiat vrei sa il intrebi poti intra in vorba cu el pe facebook sau pe mess si sa ii spui ca il placi.
Succes!