| Bocanila a întrebat:

sunt in clasa a -lV-a si este in clasa o fata pe nume catalina pe care o plac din clasa a -lll-a, i-am spus ca o plac dar i-a place pe un baiat din calsa pe nume vlad si nu stiu cum sa o fac sa ma placa pe mine! va rog ce sa fac? sa o intreb daca vrea sa fim impreuna? pls raspundeti urgent si foarte repede! bine inteles cel mai bun raspuns funda! va implor ajutati-ma nu stiu ce sa fac!

Răspuns Câştigător
| LordRing a răspuns:

Este foarte greu,cat timp ii place de el n-ai ce sa faci,cum iti place tie de ia asa ii place si el de acel VLAD,incearca sa te aproprii de ia,spune.i glume, glumeste cu prietenii cand e si ea prin apropiere, cand o vezi ca e trista apropriete de ia si incearca sa o intrebi ce are.Cu chestii de aste cred ca impresionezi o fata!

7 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

Pfoai de **** mea!

Răspuns utilizator avertizat
| Bocanila explică:

Mersi augu dar cred ca mai astept o zi si daca nu primesc raspunsuri mai bune o sa-ti dau funda!

| Bocanila explică:

Mentionez Vlad e nu dintre cei mai buni prieteni ai mei si no place! stie ca o plactongue doar catalina il placewinking

| keikop119 a răspuns:

Mai bine ai astepta pana nu il va mai placea pe Vlad. Daca ai intreba-o acum daca vrea sa fie cu tine, EVIDENT, raspunsul ar fi nu.Incearca sa vorbesti mai mult cu ea, sa o scoti din situatii jenante daca e nevoie, sa te apropii cat poti de ea.O sa vezi ca o sa-si dea seama ca si ea te place
P.S. :incearca sa iti faci o schimbare de look.

| PisssyMuah a răspuns:

NU! e urata

| PolePosition a răspuns:

Ai 2 solutii prima:il omori pe Vladlaughing, a doua:ii faci sa se certe dupa asta o sa fie doar a tawinking