| Antoooonia a întrebat:

Cum pot sa imi excit prietenul? ei bine sa nu radeti el imi freaca clitorisul si eu ii fac masaj pe ...stiti voi ce...ii place dar se gadila la caplaughing deci ce pot sa-i mai fac fara sex!

Răspuns Câştigător
| Ahead a răspuns:

Truc: Domina-l

Da-i de inteles ce vrei sa-ti faca sa te simti bine fara insa a folosi cuvintele. Infasoara-ti un deget in jurul penisului lui si atunci cand te simti extaziata stange-l usor ca sa stie ca iti place.

Truc: Ofera-i putin spectacol

Barbatii se excita foarte mult atunci cand isi privesc partenera cum se auto-satisface. Joaca-te cu tine cateva momente si lasa-l sa se bucure de spectacol.

Truc: Fa-l sa-si doreasca mai mult

Poti incepe sa-l incalzesti cu cateva sarutari, poti sa te joci cu buzele sau varful limbii pe trupul lui fara insa a continua. Orice pauza sosita in momentul potrivit poate avea un efect devastator pentru simturile lui.
Mai multe articole de genu gasesti pe www.despreseductie.ro

3 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Sa inveti la matematica

| IMC90 a răspuns:

BTW: se vede din avion ca esti troll. Nici macar n-ai fost in stare sa corelezi poza cu varsta rolling on the floor Aia din poza aia fotosopata e minora, iar o fata de 21 de ani are cu totu alte preocupari...

| athos01 a răspuns:

Daca vrei sa vb da add la mrns_adrian