| Andutza_5075 a întrebat:

Cum pot sa imi excit prietenul fara sex straight face?

4 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Idioato,exicta=a i se scula
nu are treba excitarea cu sexu! adica are ca sa pornestilaughing da nu este nevoie de sex pentru a il excita! punete cu curu pe pl lui+poarta o fusta mini/pantaloni negri mulati!

| unnimeni a răspuns:

Sarururi pasionale, mangaieri in zonele erogena, in cazul meu abdomen si gat si poti chiar sa pui mana pe penis e foarte placut, lasa-l sa te sarute pe sani, pe langa faptul ca te vei excita si tu, va simti si el placere, daca totul se inampla in pat uitandu-va la un film de dragoste e si mai bine.
Have fun!

| blaxy a răspuns:

:big grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin sal exciti sau sa-l faci si sa ajaculeje? ca tu ai spus fara sex...de excitat il poti excita cu saruturi fierbintzi, cu mingieri, poti sai dansezi un streptease, sal saruti pin regiunea penisului...tongue funda? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sex oral, pozitia 69, sex anal si tot ce se poate face in afara de sex normal.Succes.