| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa-l excit pe prietenul meu in asa fel incat sa ma doreasca mai >mult?!:"

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna,incearca sa comunici cu el sa vezi ce anume il excita mai mult si decopera-i zonele erogene,saruta-l unde ii place lui mai mult,de obicei baietiilor le place sa fie sarutati pe gat,pe spate, pe burta, sa nu mai zic de zona genitala.Cu vorbe dulci,saruturi si mangaieri,sigur te va dori tot mai mult,arata-i ca il doresti si ca te simti bine alaturi de el,baietii se simt bine cand isi satisfac partenera si cand o vede multumita, alinta-l si pastreaza totusi mereu putin mister, nu da chiar totul...

3 răspunsuri:
| DouaPuncteD a răspuns:

Buna

aici depinde si de varsta pe care ai, daca numai esti virgina "fa-i pe plac"

daca nu esti atunci mai stai sau uita-te la el cat mai provocator happy

daca nu intelegi ce vreau sa zic da-mi un mesaj privat :*

bafta!

| uranus1995bz a răspuns:

Draga Madutzy, ca sa iti exciti prietenul trebuie sa ii zici sa intre intr-o zi pe www.redtube.com si atunci il vei excita cum nu se mai poate, dupa ce il vezi cum sa zic eu excitat :D sa te imbraci in lenjerie intima si sa te duci la el si apoi incepet :X:*:P:X:*:P [daca merge da-mi un mass pe uranus1995bz]

| mary_8537 a răspuns:

Bine zis monyk:X