| 1anca010 a întrebat:

Cum să îmi excit prietenul?

13 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sus pe toc

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce varsta ai?

| corbulalbrosu a răspuns:

Vei reusi sa-ti exciti prietenul in mod sigur si garantat prin simpla solicitare sau propunere de a intretine o repriza de petting. big grin

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cu mâna.

| Sofer a răspuns:

Cu mana si cu buzele si limba il faci pe om fericit si pe micul Miguel la fel.

| Nemessys a răspuns:

Cu saruturi si mangaieri.

| DarthNiger a răspuns:

Ii spui ca esti virgina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu gura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin sex oral. Dacă poți de burtă poți sa o faci și singur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu exact. Oamenii se excita in moduri diferite, si, mai ales, unii se pot excita mai greu ca altii. Depinde de el. Ca niste sfaturi de baza, propune-i o partida. Dupa vezi tu ce faciwinking

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Ii bagi 2 degete in ochi

| Crina4950 a răspuns:

Cu drag : )))

| CristinaMamaia111 a răspuns:

Îl atingi îi șoptești cuvinte dulci, îl mângâie, îl săruți și în așa mod sigur e excitat.