| mariaioana123 a întrebat:

Cum sa-mi excit prietenul in pat?

4 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Niste sarutari si atingeri suave si placute nu cred ca nu l-ar da gata! plus de asta sunteti intr.un pat se stie c urmeaza!

| katy a răspuns:

Saruta-l usor pe gat,mangaie-l pe tot corpul,joaca-te cu buzele lui, zgaraie-l usor pe spate. fara sa lasi urmehee hee, saruta-i tot corpul.vei avea rezultatehee hee

| 2dmv a răspuns:

Orice dar fara sex oral, e mare pacat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

dupa cum se stie romanii au talent si sunt foarte inventivi, lasa-te cuprins de mrejele dragostei si singura vei stii cum sa-ti exciti prietenul, este ceva natural, mie nici prin gind nu mi-a trecut ca pot sa fac unele chestii blushing