| Kros56 a întrebat:

Cum pot sa îmi fac o gagică?
Peste 3 luni fac 20 ani și n-am avut niciodata, nici nu știu ce e aia femeie.
Cred ca o sa rămân singur ca sunt foarte dificil și diferit față de toți și nu găsesc pe cineva cu o conexiune măcar foarte mică.
De câte ori încerc pe rețelele de socializare rămân doar cu o conversație pe telefon și atat și în realitate când văd fete pe bancă sau în alta parte ma blochez și am impresia că dacă mă duc la ele o sa înceapă sa râdă și nu mai merg sau intervine de fiecare dată câte ceva și tot singur rămân indiferent unde aș merge.Cred ca arat doar bine și atat,nu sunt făcut să am o relație, cred ca e ceva imposibil de realizat, mereu se rupe firul când vreau sa încerc. Ajutati-mă ăștia cu experiență în relații și vă mulțumesc mult dacă reușesc sa îmi fac măcar o relație pana mă însor.(dacă mă însor)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai toate fetele frumoase vor smecheri si bazati, ele iubesc banii, eu nu mai imi bat capul cu ele

13 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Aratatul bine nu ajuta cu nimic, daca ce-ti iese pe gura nu este normal, politicos, inteligent samd.

| Violleta2022 a răspuns:

Ia pune mai baiete o poza de-a ta aici, sa vedem cat de bine arati si ce succes ai putea avea la fete, dupa cum arati!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parca m-ai descris pe mine, si eu arat bine si degeaba laughing ca la viata sociala si la socializare sunt praf si pulbere. Doar o data in viata mea am abordat o fata in real life si atunci eram beat laughing cred ca m-a placut fata dar am fost eu prea prost si acum e cu unul mai smecher cu bmw. Eu nu am ce sa vorbesc cu ele si nu le inteleg deloc, oricum mi-am dat seama ca nu e de mine si mai bine imi vad de treaba mea. Daca tu crezi ca nu esti facut pentru o relatie inseamna ca asa e, tu te cunosti cel mai bine pana la urma

| Danny28 a răspuns (pentru anonim_4396):

Păi dacă s-a cuplat cu un smecheraș deținător de BMW, e clar ce fel de fată era

| Danny28 a răspuns (pentru anonim_4396):

Lasă că nu doar fetele frumoase sunt așa. Am văzut și urâte cu arfe de dive care erau atrase de așa maimuțoi.

| laura123love a răspuns (pentru anonim_4396):

Jartea macho ce esti, infectule, scarbosule, de ce va inmultiti toti prostii.Mentalitate de misogin badaran doar in Romania mai gasesti. Sper ca mata stie ca a fatat nu gunoi, nu stiu de ce nu a fatat un ****, vreti frumaose ca cautati sex, si acum nu aveti pe cine da vine, infect de 2 lei, Smecher pentru tine evident este opusul tau, ca doar badaranii nu sunt smecheri. Sa stii de la mine ca ai o mentalitate de ****, la peste 30 de ani cat ai.Nu iti mai bati capul dar tot comentezi la altii, se vede ca te mananca rau p... a, esti foarte frustrat de comentezi numai la intrebari de genul, ce atat de multe si-au dat seama ca esti un badarn misogin si nu meriti nici sare in ochi, cine te crede, miosgnii ca tine au o parere buna despre sine din nimic.Nu isi mai bati capul dar iti permiti sa dai sfaturi.HAHAHAHA.si ipocrit si frustrat pe deasupra.sa nu te inmultesti ca specimene ca tine sunt in toata Romania. Gretos deghizat in timid, cata greata imi creezi ca creatura.Sa vorbesti cand ve-i cunoaste pe toti din toata lumea nu doar presupuneri si observari in creierul ala cat o nuca.Si voi iubit banii, stai linistit, dar esti prea misogin sa recunosti, Treziti-va la realitate din povesti, Ingerasilor, nici nu ma indoiesc ca nu ti-o tragi cu perna, esti PENIBIL.si cat te gandesti ca se nasc si 105/100 barbati in lume. Fereasca Sfantul. Decat sa tii orbeste cu barbati numai pentru ca aveti acelasi gen, mai bine ai observa realitatea, unele nici nu au nevoie de voi, prea obsedati dupa dreptate sunteti

| anonim_4396 a răspuns (pentru laura123love):

Ai dreptate

| anonim_4396 a răspuns (pentru Danny28):

Pai toate fetele frumoase vor smecheri si bazati, ele iubesc banii, eu nu mai imi bat capul cu ele

| CosminCD a răspuns:

Nu sunt de acord cu cel căruia i-ai dat fundă. Dacă asta e părerea ta despre fete, atunci probabil merită să fi singur. Dacă îți schimbi mentalitatea și nu te mai iei după toți indivizii care nu spun nimic, atunci merita sa intelegi ca nu esti batran la 20 de ani si ca nu e nicio problema ca nu ai avut nicio prietena. Păcat că societatea ne împinge să credem că dacă nu suntem ca unii și ca alții, nu avem succes. Succes!

| anonim_4396 a răspuns (pentru CosminCD):

Eu i-am spus adevarul ca nu are rost sa il mint. El e baiat bun si de asta nu a avut succes voi sunteti orbi nu vedeti realitatea, ce fel de oameni au parte de gagici misto? Numai golani tatuati curvari smecheri, deci ce parere vrei sa am despre ele daca numai cu genul asta de oameni le vad?

| CosminCD a răspuns (pentru anonim_4396):

E punctul tău de vedere. Tu îl consideri adevăr...dar nu trebuie să fie adevăr pentru toți.

| maresaluV12 a răspuns (pentru anonim_4396):

Gagici misto? Pitipoance cu 50 de p#li la bord vrei sa zici

| maresaluV12 a răspuns:

Trebuie să scapi de mentalitatea aia de găină zăpăcită care crede că dacă se apropie de o fată, gata, se uită, râde și pleacă. Tu nu înțelegi că fugi de ceea ce încerci să atragi?