| Originalone a întrebat:

Cum pot sa imi gasesc pe net o fata pentru o relatie stabila in orasul meu.
Ce situri imi recomandati sau ce idei imi dati?
La mine in cartier nu prea am dat de femei klumea, am avut relati dar nau tinut doar cateva luni.Au umblat mai mult dupa interesele proprii.
Alti la varsta mea au o relatie stabila, masina etc.
Numa femei usoare gasesti la greu, dar persoana potrivita mai greu.
Id de mess never. lose0 care vrea sa imi dea ceva idei sau situri, sfaturi ceva.

Răspuns Câştigător
| Just1dream a răspuns:

14 si 21... ma faceti sa cred ca sunt varste de adevarata criza.
Daca in viata reala ai gasit numai femei usoare iti dai seama ce ai sa gasesti pe internet? O fata serioasa nu cred ca se prea gaseste pe siteuri matrimoniale, iar relatii stabile unde dragostea se infiripa online... mai greu.

5 răspunsuri:
| justmeesb a răspuns:

Cati ani ai?

| D0zzz a răspuns:

Matrimoniale.ro?laughing

| Originalone explică:

Ceva mai serios, situl ala este deja uzat.

| Originalone explică:

| mary14tpu a răspuns:

Sincer nu iti recomand internetul iti pierzi vremea ar trebui sa iesi mai mult sa cunosti locuri noi, si oameni noi