| dadadfgsgewg a întrebat:

Cum pot sa imi maresc penisul fara gel si fara sex?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Doar operatia

| Violleta2022 a răspuns:

Singura metoda de marire a penisului, este cea chirurgicala! Se poate marii doar cu 2-3 cm, dar riscul ca operatia sa nu reuseasca si sa ramai impotent, este foarte mare, de 50%.

| corbulalbrosu a răspuns:

Dimensiunile penisului (lungime, grosime) sunt de natura genetica si din acest motiv NU se pot modifica prin folosirea de lotiuni sau alte substante miraculoase. Pentru sume foarte mari se efectueaza operatii de lungire a penisului cu 2 maxim 3 cm, dar cu semnatura pusa pe o conventie/intelegere ca ai luat la cunostinta si esti constient ca exista si posibilitatea ca operatia sa NU reuseasca si sa ramai si fara ceea ce ai in pantaloni. big grin

| Emilian65 a răspuns:

Nu ai cum. Nu exista metode de marire a penisului. Lasa-l sa creasca singur fara sa folosesti ceva creme sau metode de alungire primite de la prieteni.

| Andreeush a răspuns:

Doar prin intervenție chirurgicală cred că e posibil.

| minrest a răspuns:

Penisul nu creste facand sex, nici cu gel. Metodele chirurgicale sunt doua: Prima consta in sectionarea unui ligament, asta face penisul sa iasa cumva in afara, 2-3 cm, dar va fi mai putin functional; dai utilitate contra vizibilitate. A doua metoda consta in cresterea diametrului prin adaugarea de grasime, dar pacientul ramane impotent; dai toata utilitatea pentru mai multa vizibilitate. In concluzie, nu exista nici o metoda prin care sa obtii un penis mai mare, si functional.

| mi25 a răspuns:

Sexul nu mareste penisul.

| Toteu78 a răspuns:

Îl bagi in țeava de la aspirator și dai drumul la puterea maximă

| stop99 a răspuns (pentru Toteu78):

rolling on the floor m ai omorat cu asta rolling on the floor

| evc a răspuns:

Tragi de el pana te doare