| HaKeRo a întrebat:

Cum pot sa impresionez o fata. Eu sunt in clasa a 5 a, iar ea este in clasa a 8 a. Nu este foarte inalta este aproape cat mine. Deobicei cand vorbin zambeste. Cum sa o cuceresc sau sa aflu daca ma place.

Răspuns Câştigător
| roxydulkica a răspuns:

Din pacate sansele tale de a fi cu ea sunt foarte mici (1 la 10000000000). In cele ce urmeaza iti voi spune de ce. Si eu am trecut exact prin ceea ce treci tu. E o diferenta foarte mare intre voi (ca de la cer la pamant) din toate punctele de vedere. Hai sa vedem cum gandeste fiecare dintre voi in mai multe situatii:
1. Situatia in care va aflati:
TU: O ce frumoasa si magnifica e! E cea mai frumoasa fata! Oare ma place?
EA: Iar incerca sa flirteze cu mine. Oare chiar nu a inteles ca nu ma intereseaza pentru ca e mult prea mic pentru mine?
2. Cand vine vorba de parteneri de sex opus din nou fiecare dintre voi aveti pareri si ganditi diferite. Tu esti in al 9-lea cer si esti foarte entuziasmat. Ea este mai realista si se da la baieti de varsta ei sau mai mari care stie cum sa se comporte cu ea (cum si cand sa o sarute sau daca e mai fara minte cand sa o ****).
CONCLUZIE: Las-o in pace daca nu vrei sa fii dezamagit. E prea mare.
Si inca ceva: La varsta asta sentimentul pe care,, il simti´´ tu este doar o mare ILUZIE.
Las-o in pace si cauta-ti o fata mai mica sau mai mare cu cel mult un an decat tine.
Sper ca ai inteles ce am vrut sa zic. Funda?

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| oanasunshine a răspuns:

Nu vreau sa iti distrug sperantele, dar fata aia mai are putin si intra la liceu, isi doreste un baiat de varsta ei nu unul de 11-12 ani.

| TheBirdOfTheHermes a răspuns:

Aia mai are puțin și se duce la liceu.
Crezi că o să îți mai dea ție un pișpirig atenție?

| Hash001 a răspuns (pentru TheBirdOfTheHermes):

N-ai de unde sa stii dar fiule, iti dau o sansa de 2% ca o sa fii cu ea. Nu promit nici acestia 2 la suta.

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru Hash001):

Cu mine vorbești?

| Hash001 a răspuns (pentru TheBirdOfTheHermes):

Cu hakero, oare cu cine laughing

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru Hash001):

Eu zic să te uiți mai bine...
Că nu te atenționam cu nimic degeaba
Mi-ai scris mie.

| HaKeRo explică:

Multumesc anonimus145 m-ai ajutat foarte mult