| maite13 a întrebat:

Cum pot sa-l uit pe baiatul pe care il plac? Suntem colegi asa ca il vad zilnic,va rog,spuneti-mi cum il pot uita mai repede sau,cel putin,cum pot sa-mi ascund sentimentele, sa mi le controlez.

Va rog sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| Sanusperiniciodatalamaibine a răspuns:

Ar fi extraordinar daca am putea pocni din degete si am opri timpul pentru noi, sau am putea sterge cu buretele tot ce ne raneste.Din pacate asta nu este realitatea.Ca sa te vindeci trebuie sa ai rabdare.Incearca sa il eviti pe cat poti.Trateaza-l cu indiferenta.Asta ar putea functiona.

2 răspunsuri:
| anamaria0974 a răspuns:

Singura solutie e sa te obisnuiesti cu gandul ca nu veti fi impreuna si asa te vei obisnui si te vei resemna in timp incearca sa nu te mai gandesti la el, stiu ca nu este usor dar macar incearca.Nu trebuie sa suferi din cauza unui baiat pentru ca nu merita. Asa ca, capul sus si nu lasa nimic sa te doboare. Bafta!winking kisskiss

| ZapacealaAa a răspuns:

Axeaza-te pe un alt baiat si totul o sa mearga binehappy