| traficanta a întrebat:

Cum pot sa ma inteleg si eu cu mama mea? in ultimul timp ne certam din orice prostie, si eu sunt o fire care nu se poate abtine asastraight face un timp ne intelegem super bine si apoi iar ne certam si tot asastraight face ce sa faac?

Răspuns Câştigător
| icebaby_3743 a răspuns:

Ar trebui so asculti, caci ea de rau nu te invata...stiu ca-i cam greu la virsta asta, cind incepi sa privesti viata cu alti ochi, sa fii mai mereu cu capu-n nori, sa cunosti mai in deitailat viata etc., insa depune un efort si totul se va primi... daca o iubesti si o respecti totul va fi bine!

2 răspunsuri:
| Bianca_papusha a răspuns:

Poi ar trebui sa-ti faci in fiecere zi timp macar o ora pentru ati petrece timpul cu ea.Mergeti la un suc, plimbari in aer liber, stati la taclale, din cand in cand ii demonstrezi ca o iubesti printr-o floare ceva, un compliment(ce buna e mancarea, ce bine iti sta parul azi, ma bucur ca esti mama mea, esti cea mai buna mamica din lume etc)
O vrajeala 3 minciuni si ai facut minuni!

| Whywho a răspuns:

Eu am luat un chiul si am inceput sa ma cert si cu mama si cu tata au sarit amandoi in capu meuangry si am lasat balta si am plecat afara cam 2 ore si am venit inapoi si se calmase situatiawinking