| Alexandra301 a întrebat:

Buna TPU.De la un timp nu prea ma mai inteleg cu prietena mea cea mai buna.Ne certam din orice prostie, dupa care stam cateva zile certate.Este singura prietena adevarata pe care o mai am si nu vreau sa o pierd si pe ea. Ce sa fac sa ne intelegem din nou, ca la inceput? Ofer fundita pentru cel mai bun sfat.:*

1 răspuns:
| BlackAngel232001 a răspuns:

Pai ai putea sa o intrebi ce o supara pe ea sau sa faceti lucrurule pe care le faceai inainte si va intelegeati, nu stiu depinde de tine tu o cunosti