| MicaOchelarista01 a întrebat:

Cum pot sa ma masturbez corect pentru o plăcere minunata? Vreau toate detaliile. De la început până la final. Urgent va rog

5 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Masturbarea nu aducr niciodată o plăcere minunată pentru că e urmată īntodeauna de vinovăţie, de condamnarea conştiinței.Mai bine roagă.te pentru viitorul partener de casătorie şi ni experimenta nimic sexual până după cãsãtorie.

| RAY a răspuns:

Te uiti intr o oglinda si iti atingi clitorisul = til gasesti singura sau te informezi https://e-pedia.ro/2012/09/21/organele-genitale-feminine/

asta va cauza multa placere, sunt mii de terminati nervoase acolo, practic e un mic penis fara rol de reproducere dar foarte sensibil

| Violleta2022 a răspuns:

Vizioneaza filme de adulti si vei vedea toate detaliile acolo.
Din pacate, aici nu putem face descrieri obsecene si sexuale, nefiind un forum adecvat pornografiei.

| corbulalbrosu a răspuns:

Poti sa obtii o asemenea placere ''minunata'' in cazul in care iti masturbezi concomitent toate zonele erotice existente pe corpul tau. Succes!

| mihai69 a răspuns:

Culmea e că la fete nu prea merge să facă exact ceea ce fac altele ca să ajungă la un orgasm (sau mai multe) de neuitat.
Tot ceea ce trebuie să faci e să experimentezi singură până găsești locurile și modurile de a le excita ca să obții maximum de plăcere. Sau cu altcineva, prieten/ă mai experimentat/ă.