| OneLifeOneLove a întrebat:

Cum pot sa'mi petrec timpul liber? In afara de iesitul cu prietenii.Nu prea am asa cevaoh go on
skz categoria

Răspuns Câştigător
| bilexa a răspuns:

De ce nu incerci sa faci ceva util? Poti citi o carte sau daca te plictiseste ai putea sa faci tot felul de decoratiuni, origami, sau orice altceva. Poti sa gasesti tot felul pe youtube.

4 răspunsuri:
| StefanStyle94 a răspuns:

Bunahappy... ce iti sugerez e sa iti faci prieteni, iesi cu colegii de clasa mai mult si o sa va imprieteniti.Eu ma simt cel mai bine cand sunt cu gascawinking. Daca nu ai chef de prieteni, asculta muzică, iesi pe afara la o plimbare, joaca-te pe PC, pictează sau apuca-te de un sport.

| Ciresikaaa a răspuns:

Asculta muzica sau uitate la TV :d

| tim a răspuns:

Nici eu nu prea am asa ceva...nici nu prea am voie sa fac nimic, e destul de ciudat, nu prea fac nmic in timpul liber.astept sa treaca pur si simplu. dar daca e posibil, ar merge rolele, poate un tenis, pictura, in nici un caz pc sau tv ca mai rau te streseaza.

| AngelSpeed a răspuns:

Fa si tu ceva ce iti place
exemplu: deseneaza, joacate pe PC (daca nu vrei sa iesi cu prietenii), du-te cu rolele, fa o plimbare ceva de genu
Bafta wavebig grin