| Nameh a întrebat:

Cum va ocupati timpul liber? Fara pc sau jocuri sau iesitul afara cu prietenii, prietenele.

Răspuns Câştigător
| Zabbyel a răspuns:

laughing simplu.
incearca sa faci lucruri de care te temeai tu(in trecut) cand erai mic sau cand ai mai crescut sau temeriile din prezent.de ce iti este frica/teama incearca sa treci de ele.ai vara la dispozitie. good luckwinking

5 răspunsuri:
| JamilaGizeh a răspuns:

Mananc sapun pe paine, tu?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Invat germana mai nou. Si imi bat capul, ca e destul de grea.
Si mai merg prin livezi (stau intr-o zona cu asa ceva), mananc fructe de vara de acolo, culeg maci de pe camp.
Ma mai uit la un film uneori, foarte rar, ca am ajuns sa nu mai suport TV si PC. Incerc sa stau cat mai mult in natura, m-am saturat de "artificial".

| piTiCcu a răspuns:

Pai de exemplu fac abdomene+ muzica buna happy asa nu ma plictisescwinking

| umbrax a răspuns:

Citeste o carte

| yulymcl a răspuns:

Citesc o carte buna!