| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa imi petrec timpul liber?

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Citeste o carte, uita-te pe National Geographic sau Discovery Chanel, iesi la un suc impreuna cu prietenii, asculta muzica, fa sport...raspunde pe TPU...acolo unde stii...winking

6 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

De exemplu: plictisindu-te big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Invatand la cea mai grea materie mah. dar te-ai intrebat daca am timp liber.is very stupid

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La un chef, la o terasa/club, o plimbare de nebun noaptea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eseu "Timpul liber"

Timpul liber se refera la relaxare. Eu prefer sa ies in natura, la plimbare prin padure, prin parc. Prefer compania prietenilor si a surorii mele cu care i-mi petrec de multe ori timpul liber. Dar cand nu pot iesi in parc nici cu prietenii incerc sa invat ceva nou, de exemplu o limba straina. I-mi place mult s-a stau si s-a lucrez la calculator, citind diferite informatii care ma ajuta in viata de toata zilele.
Acum cind sunt la scoala am foarte putin timp pentru relaxare, dar sper ca in viitor tot ce fac acum va fi de folos, ca doar prin munca v-om dobindi o viata decenta!

Turcanu Alexandra

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Facand oleaca treab acas si dup aia la tel sau calc 2-3 ore apoi la invatat