| Tvd_Izabela_1997 a întrebat:

Cum sa imi petrec timpul liber cand e frig?

Răspuns Câştigător
| theboy27 a răspuns:

Il poti petrece incalzindu-te cu prietenii la un ceai, facand sport, mergand la film, teatru, spectacole. Iti poti pregati planul de Sarbatori, achizitionare cadouri, etc. Mergi la munte, citeste, ai avea ce sa faci happy

1 răspuns:
| Duucu a răspuns:

In sezonul de toamna,incearca sa te tii de scoala, deoarece la inceput e bine sa dai impresie buna, asa ca incearca sa nu iti faci timp liber. Iarna poti iesi cu sania, skiurii, patinele intr-un loc amenajat.Ai putea iesi la un restaurant uneori(cu prietenele -.-), mai ocupi putin timp la calculator, indata e Craciunul, Revelionul.