| Sara a întrebat:

Hellpp mee! explicati mi va rog cum pot sa scot guma lipita pe pantalonicrying din greseala s a lipit si acum nu stiu cum sa i scot. nu i am pus la spalat. va rog sa ma ajutati. va multumesc.

8 răspunsuri:
| dicarmencitta1957 a răspuns:

Este valabil si bagati la congelator si apoi se dezlipeste foarte usor, dar mai este bine si daca ii calci si dedesubt pui o coala de hartie alba, iese imediat.Succes!

| alexa a răspuns:

Freak bine cu acetona sau cu masina de calcat(pui o hartie pe pantaloni)
la me a functionatwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii bagi intr-o punga in congelator pe ntru o zi, guma o sa inghete si o sa se dezlipeasca mai usor.

| ioanaa a răspuns:

Dupa ce ii speli, sa ii calci cu un ziar pus deasupra gumei. Ar trebui sa mearga. pupici.

| alexam a răspuns:

Singura solutie reala care imi vine acum in minte este un spray multi folositor de la Amway. In momentul in care ai gasit un reprezentatn problema e ca si rezolvata! Io' am ramas cu gura cascata cand am vazut cum dezlipeste guma de mestecat de pe o carpa!

| micuta_8485 a răspuns:

INCINGI BINE O LINGURA DE INOX APOI PUI DEASUPRA GUMEI O HORTIE ALBA.PESTE HARTIE DAI CU LINGURA INCINSA DE INOX.happy

| micuta_8485 a răspuns:

Scuza-ma pentru greseala.hee heehartie

| anelka a răspuns:

PUI UN ZIAR PE GUMA SI DAI CU FIERUL DE CALCAT SI SCAPI DE EA