| Si_Atat_Deea_1992 a întrebat:

Cum pot sa uit un baiat care tin foarte mult la el dar s-a schimbat si vreau sa-l uit dar nu pot, locuim impreuna..de la un timp nu mai este cum era nu pre ma mai baga in seama si cand e la munca nu prea ma suna. funda

8 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Ca sa-l poti uita, nu trebuie sa mai locuiesti cu el, asta e primul pas.Al2lea pas e sa-ti faci pe altcineva.
Si uitatul nu e o solutie sa stii.Noi, cei de aici, nu stim cat de mult are de munca acolo unde lucreaza si cat de putin timp liber are atunci cand e cu tine acasa.De la munca nu e normal sa te sune mereu ca asa vrei tu. Daca lucreaza, eu cred ca lucreaza pentru amandoi si crede-ma ca nu-i mai arde de sunat. Daca petreceti putin timp impreuna si acasa, asta e, sacrificiile vietii.Nu cred ca s-a schimbat pentru ca are ceva cu tine, s-a schimbat pentru binele vostru si, de obicei, 2 persoane care se muta impreuna, dupa un timp nu se mai cocolosesc la fel ca inainte pentru ca, faptul ca stau impreuna completeaza toate acele gesturi exagerate de iubire.In situatia ta, el e la munca, vine acasa obosit, poate ca ar vrea sa se comporte alfel cu tine, dar, el, spre deosebire de tine, are toata ziua incarcata, si tu stai toata ziua acasa.Gaseste-ti ocupatie.Plictiseala e motivul pentru care crezi ca nu te baga in seama.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarca-te complet cuiva. si poti sa iti cauti diverse ocupatii. si asa nu o sa te mai gandesti la el asa mult.
Sau poti sa alegi o cale mai ''dura''. Mereu cand te gandesti la el poti sa iti imaginezi ca a fost un fustangiu, ca statea cu altele pe langa tine sau orice alte chestii care sa te faca sa il urasti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ma sa inteleg, cum locuiti impreuna si de cat timp?

| Zeref a răspuns:

Nu ai cum sa-l uiti daca stai cu el.N-are nici o logica, nu poti uita ceva ce vezi in fiecare zi. poate doar cat lipseste.
De ce nu pleci din acel loc? I-ati prieten si vino cu el acolo unde sunteti voi..si sigur o sa plece la un moment datlaughing)).Din ce ai descris tu nu prea se poate.Ca sa-ti indepartezi sentimentele fata de cineva care locuieste cu tine, este foarte greuuuu.Eu stiu....stai mai mult plecata, cauta-ti activitati, prieteni, cataloage cu prostii de fete, vezi tu.Intr-un cuvant ORICE!
SucceS!

| Maya_deci_1993 a răspuns:

Fa-ti pe altcineva

| JohnnyRocks a răspuns:

Eu nu prea inteleg exprimarea asta: "are muschi sau nu are". Fratilor, treziti-va laughing. Fiecare are muschi, dar in functie de persoana, sunt bine dezvoltati, sau nu. Sa fie clar!
I don't really wanna live on this planet anymore! straight face

| Maya_deci_1993 a răspuns (pentru JohnnyRocks):

Ce vrei sa spui?

| anonim_4396 a răspuns (pentru JohnnyRocks):

Vasileeeeeeee, ba varule baaaaaaaa, unde te trezesti ma aici in sala de mese? ce dracu faci ma vasilache, ai incurcat bidoanele cu miere rolling on the floor rolling on the floor ce intreaba fata si tu ce raspunzi? Doamne tine-ma ca nu mai pot rolling on the floor