| DixiSiAtat a întrebat:

Cum pot sai atrag atentia unui baiat asa mai smecherit (nu sukar nu manelist) fara sa par disperata?crying

Răspuns Câştigător
| Crisu a răspuns:

Ignora-l! Daca sunt toate fetele in limba dupa el, atunci tu arata-i ca iti este indiferent, dar mai arunca-i niste priviri, zambete... joaca-te cu el si fa-l sa vina la tine. happy
xoxo

5 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Mda 1 sfat uitate la suflet nu nu mai la fizic! va uitati la fizic si dupa plangeti ca va trasolaughing PENIBIL!
Imbracate sexy dar nu prea sexy ca te crede curva si te va duce in pat sau ceva si dupa adios imbracate ceva de genu decent-sexy! si plimbate pe langa el cu prietenele uitate la el si razi (preferat cand este singur) si vine el singur la tine daca te place cat de potin sau daca este mai timid iti va da semne! si nu te uita ca disperata dupa el mereu incearca sal eviti! oricum te vei uita stiu asta tocmai de aia daca te straduiesti sa nul primesti se vede ca il placi! si sa nu ii sari de gat sau daca vine la tine si gata te saruta dai o palma sau ceva nu-l lasa din prima! ca te va crede usoara AKA curva din nou^^ acu depinde cati ani ai pentru inceput?laughing

| Elena1234456 a răspuns:

Vorbeste cu el,arata-te interesata, dupa ignora-l putin. Daca vine sa te caute, ai toate sansele.Succes!

| stef87 a răspuns:

In primul rand cred ca va trebui sa fii tu insati. E de-ajuns, cred eu, sa ii zambesti sincer (nu ca toate pitipoancele), sa glumesti cand ai ocazia, sa vorbesti cu el, sa faceti schimb de idei (si, daca se poate, sa-i demonstrezi ca esti de "nivelul" lui). Asta nu inseamna ca va trebui sa fii neaparat smechera si tu, ci doar sa arati ca il intelegi (asta daca intr-adevar se intampla, pentru ca repet, trebuie sa fie ceva sincer; si atentie, nu trebuie sa-ti impui un sentiment, el vine de la sine!).
Arata-i ca ai un anumit nivel de cultura- gandire- bun simt superior mediei din Romania laughing. Dar ai grija sa nu fii ingamfata!
Ups...e o mica problema: daca deja incalci anumite conditii puse mai sus, e greu sa te schimbi, iar daca te vei preface nu va aduce decat rau.

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Ai dat bine funda cui ai dat-o! Ignora-l, tipul asta de maimutoi exact asta nu suporta. Bafta!

| abby_9931 a răspuns:

Stai mai multa vreme cu el si o sa vina de la sine daca te iubeste si tine la tine