| Clauditza a întrebat:

Cum pot sa atrag atentia unui baiat fara sa par disperata?

21 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Depinde de baiat. Daca e tipul cuminte-cu cumintenie si sfiala, daca e macho, cu fite. Daca nu stii ce fel de baiat este, poarta-te firesc, normal asa cum simti si ca esti.

mira
| mira a răspuns:

Prefa-te preocupata de ceva ce-i place si lui.Ar fi frumos sa aveti acelasi hobby.

| Ea12345 a răspuns:

Nu mai bine pui vreo sluga sa stea cu el...pentru tine?laughing Ar fi asa romantic day dreaming De ce sa te mai obosesti tu?

| ÐianaOnlyMusic a răspuns:

Nu stiu gandeste atragel vb mult cu el si cand vezi cai gata mort dupa tine incearca sa fii indiferenta ...vezi sa fii perversa si rea asta le placewinking

| cristiancristir a răspuns:

Afli unde locuieste si ii desenezi pe usa o cruce mare pe care scrii cu sange,, pana la moarte". O sa fie impresionat.

| Clauditza explică:

Mai da mai lasati chestia cu fitele.

| Clauditza explică:

Da voi stiti numai sa va bateti joc? nu mai am nevoie de ajutorul vostru daca nu sunteti in stare sa dati un sfat macar nu mai comentati degeaba.Va multumesc celor carora le pasa de exemplu :anonim, mira.moartea.jr.(e amuzant rasp), eduardd.

| psycho_5607 a răspuns:

Pai...prefa-te ca nu esti interesata de el. Doar zambeste-i discret, misterios, uita-te lung la el, dar la fel, discret. Va fi total zapacit si baietilor le plac tipele misterioase, usor timide, care stiu sa zica ce trebuie cand trebuie. Plus, bate apropouri subtile despre cat de bine iis ta camasa etc.

| wdsasd a răspuns:

Ii oferi un contract de sluga premium...isi va da seama ca e cea mai speciala sluga a ta...

| eduardd a răspuns:

Fii naturala si... daca nu-ntelege... spune-i ca-l placi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intentionezi sa-l faci si pe asta sluga? Pentru ca spuneai ca la scoala ai slugi, unu' iti deschide usa, altul iti cara ghiozdanul. Asta ce sarcina trebuie sa indeplineasca, sa-ti lustruiasca cizmele? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai te bagi un pic dar doar un pic cu cine vb el chesti din astea dupa care urci la un nivel mai mare mai spui si u o gluma ii mai faci cu ochiuwinking chiar de el zice o gluma seaca u razi laughing si el o sa te placahee hee pana la urma urmei si dupa aia kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il cauti pe facebook
ii umbli putin prin profil si vezi ca e mare fan Moartea Jr.
si soptesti fix sa te auda
"mama moartea jr. mi-a raspuns la intrebare"
va imprieteniti si pe facebook foarte tare frate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce? E haios sa ai slugi si mai mult de atit, ai primit 92 de raspunsuri, iar lista nu e inchisa. Esti in topul celor cu cele mai multe raspunsurihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te duci la el si vorbesti ca si cum nu ti-ar placea de el.hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema, dar nu stiu cum sal cuceresc, il cheama robby si este super, ajutati-ma!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da astea da raspunsuri bv

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clau respingel pentru o vreme dupa o sa vezi ca el se va atrage de tine ca un macnet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai incerc sate ajut cat mai mult dar zambestei fai cu ochiul tinete dupa el intreaba-l cei place lui sa faca chestii despre el si cand sunteti undeva singuri si mai aprpiati poti chiar sai dai si un pupic daca si el te place sigur va reactiona cum trebuie dar poti si sal intrebi succes!

| Odise a răspuns:

Este simplu, pentru a atrage o persoana este usor:uitate tinta in ochii lui, si sa te uiti mai mult la el, sa-i zambesti, sa fii eleganta, fii tu insati, cauta lucrurile pe care le aveti in comun, te duci la el si il spui ca-l iubesti apoi provocare! Da-i un oracol ca sa-l completeza, o prietena de-a mea asa a facut, cauta-i idul de mass si in legatura cu fata aceea, ce sa zic, cauta ceva chestii despre fata aceea mai nasoale dar adevarate si sa nu o abuzezi injurand si chestii, nu incearca sa ii spui ceva urat despre ea doar ca, sa nu faci vreo prostie si sa nu fii insistenta.

| cristinutzza a răspuns:

Du-te la el si zi : mi-o tragi? laughing sunt nebuna