| WhiteProud95 a întrebat:

Cum pot scapa de timiditate? de ex cand sunt cu o fata sunt asa mai altfel, sunt timid si nu imi vine sa o sarut si daca incerc si ma refuza ma simt prost. oare de ce? pot scapa oare dati-mi un sfat cel mai bun are fundita happy

Răspuns Câştigător
| SteauaROsie a răspuns:

Incearca sa stai cu ea
fata in fata
foarte apropiati unul de celalt
si o privesti in ochi
daca iti intoarce spatele
inseamna ca nu vrea sa se sarute cu tine
daca vrea
v a incerca sa se apropie de tine
si eu sunt timidlaughing
dar ma saruta ea,
fara sa mi dau seamalaughing

4 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Asteapta, ca o sa treaca. Dupa 2-3 esecuri, vine si victoria. Numai ca telul unei prietenii, nu e sarutul imediat, sau sexul imediat. Intai, trebuie sa cunosti bine persoana cu care vrei sa te saruti.

| haiZI a răspuns:

Invata sa vezi in comportamentul unei fete, nu incerca sa o saruti daca ea are o durere de cap de dimineata sau e nervoasa.Deci alegeti momentul, nu te arunca pe ea din senin.

| bLu3 a răspuns:

Stiu cum e si eu eram asa odata.Cand stai cu acea fata gandeste-te ca e o persoana oarecare dar e putin mai deosebita.Privesteo ca pe o persoana pe care o cunosti de mult timp.Si nu te mai gandi ca o sa te refuze, mai ales de ea te place e imposibil sa te refuze. Te asigur eu ca o sa functioneze, asa am facut si eu prima data si a mers.

Bafta in dragoste si nu sta niciodata la picioarele femeilor ca doar barbatul e seful tongue

| stuffhappens a răspuns:

Doar incearca si vezi ce se intampla. Daca nu merge, ai invatat.