| darkdragons a întrebat:

Buna TPU am o intrebare: Cum fac sa nu mai fiu timid? Fosta m-a parasit pentru ca sunt prea timid incerc sa nu mai fiu timid dar nu imi iese eu de firea mea sunt un baiat de gasca dar cand vine vorba de fete... si nu stiu cum as putea scapa de aceasta timiditate si sa fiu mai direct dati-mi niste metode pls:X:X:* dau funda

mersi

5 răspunsuri:
| yamacry a răspuns:

Da-mi add la shadow_kid_vl si o sa te ajut mai mult decat te astepti happy

| OannaAlee a răspuns:

Pai nu stiu. Asta vine de la sine. Cand esti cu o fata trebuie sa o bagi in seama si sa stai cu ea chiar daca sunteti in preajma a mai multor prieteni. sa o ti de mana, sa o saruti. chiar si in public. Asa te vei obisnui cu ideea... Sper ca te-am ajutat :*

| OricineAltcineva a răspuns:

Incearca mai mult, poti obtine absolut orice daca te straduiesti putin, din esec in esec te aproprii de succes, nu ai de ce sa fii timid. uita-te pe linkul asta -> http://www.youtube.com/watch?v=yX39J_YyKbs

| justinjuss a răspuns:

Nu stiu incearca sa petreci mai mult timp cu o fata si poate asa o sa ajungi sa iti invingi timiditatea. Sper ca te-am ajutat.

| claudia132 a răspuns:

Vorbeste mult cu tipa.fi amuzant dar nu intrece masura doar cand trebuie big grin comunicati si faceti multe impreuna si o sa te obisnuiesti cu timpu.