| Markusfrtt a întrebat:

Cum as putea sa fac sa scap de timiditate. Sunt foarte timid, cand vine vorba de o fata, raman fara cuvinte, la propriu. Nu mai stiu ce sa zic, raman mut. Chestia este ca nu am aceeasi problema cu amicele/amici, din contra sunt foarte glumet. Imi place sa-i fac sa rada si reusesc mereu. Sunt glumet de felul meu, insa cand vine vorba de fete cu care nu am vorbit niciodata, sunt mut daca incerc sa vorbesc cu ele. Ce sfat imi dati? Multumesc

1 răspuns:
| Cincinetti a răspuns:

Asa sunt eu, un baiat de 13 ani care sunt foarte timid si sa stii ca eu nu am succes la fete. Daca vrei sa vorbim, trimite-mi nr.tau de telefon in mesaj privat si vorbim.