| FleicaPeGratar a întrebat:

Cum pot spune unei fete pe care o plac ca o iubesc? eu sunt mai timid si vb cu ea pe messenger... dar nu stiu cum sa ii spun... fundahappy

3 răspunsuri:
| Takocska a răspuns:

Direct nu incerca cu smecherii ca sa dea ea singur seama ca o sa spuna ca nu ai curaj deloc si atunci ce vrei de la ea spune clar ca il iubesti. Spune pe mes daca nu ai atat curaj ca sa zici fata in ata da spune clar ca il iubestihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sa-i spui ca o iubesti cand nici macar nu sunteti impreuna?! Propune-i o relatie si vezi ce iese.

| baiatusimpatic a răspuns:

In cearca sa fi tu in since sa-i spui in fata intr-un loc retras su pe mess dar sa fi sigur ca stimetele tale fac de as sun sincere