| sexyman a întrebat:

Eu am o intrebare pentru voi despre fete pai... eu cunosc o fata foarte draguta dar nu stiu ca sa ii spun fiind putin mai timid ca sa o scot la un film (Noi suntem in aceeasi clasa si suntem prieteni buni, ne cunoastem inca de la gradinita si nu o plac ci o iubesc... Nu-mi puteti spune cum sa ma adresez catre ea?
VA ROG AJUTATI-MAA!

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Îi spui aşa mai în spirit de glumă: 'Ce zici, mergem la un film? smug '. Şi na, te descurci tu.
Succes!

| Azµre a răspuns:

Simplu te duci la ea și îi spui vrei să mergi cu mine la film?

| Schatzyyyyy a răspuns:

Exact! Mergi la ea, ii spui : Vreau sa te intreb, daca poti venii cu mine la un film!

| Milayaa a răspuns:

Te apropii si ii spui daca are ceva timp liber si invit-o la film. daca va fi de acord inseamna ca ai sanse
si nu uita nu fii timid

| sexyman explică:

Multumesc pentru sfaturi, acum am o noua iubita si ma simt foarte bine!