| alynutzu20 a întrebat:

Cum sa-i spun unei fete ca o iubesc?
Sunt mai timid de felul meubig grin

Răspuns Câştigător
| Lovelykat a răspuns:

Pai nu prin vorbe, prin fapte! Invit-o afara sau la o cofetarie(unde vrei tu, dar mai romantic). Petrece-ti timpul numai cu ea.Incearca sa te apropii de ea.Cu cat de apropii mai mult,cu atat ea va fi mult mai atasata de tine. Undeva,in week-end,invit-o seara undeva pe faleza sau plimbati-va prin oras, si cand gasesti momentul potrivit spuei-o in fata, dar mai intai apropie-te mai mult de ea si daca ii spui atunci in fata poate ve-ti forma un cuplu.Multa bafta!winking

4 răspunsuri:
| Savy a răspuns:

"Daca nu as fii timid ti-as spune ca te iubesc. Insa sunt, si probabil n-o sa aflii niciodata..."

| InoTkd95 a răspuns:

Incearca sa o cunosti mai bine, sa vorbesti cu ea, sa o lasi si pe ea sa te cunoasca mai bine si sa vezi daca merita sa ii impartasesti aceste doua cuvinte. Daca va intelegeti bine puteti iesi impreuna, sa va plimbati, distrati dar sa petreceti si clipe romantice. Apoi cand crezi ca e momentul potrivit ii spui happy Prietenul meu, si el la fel de timid, mi-a cantat melodia de la Taxi ( cele doua cuvinte) si astfel mi-a spus happylaughing:X

| Originalone a răspuns:

Ii dai cecul cu alocatia ta lunara, sigur te va iubi.

| GandesteLogic2011 a răspuns:

Nu-i spune c-o iubesti, demonstreaza-i prin cele mai subtile gesturi