| KoWalSky a întrebat:

Cum pot uita de fosta prietena? Am niste poze cu ea in sutien, merita sa o pun pe pitzipoance? De cand s`a despartit de mine tremur si nu ma simt bine si ma simt slabit, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| madutza_ubytzik a răspuns:

Buna! De ce sa te razbuni pe ea si sa ii pui pozele pe pitzipoance? Gandeste-te ca odata ai iubit-o si ai pretuit-o. Daca ai face asta ai da impresia ca nu ai tinut deloc la ea si ea a fost pentru tine ca o pereche de sosete: cand au fost curate, au fost bune, le-ai incaltat dar dupa ce s-au murdarit gata le arunci. Clar, NU proceda asa!

Daca intr-adevar vrei sa o uiti incerca si pune toate lucrurile ce iti amintesc de ea intr-un loc separat unde nu le poti vedea, gandeste-te doar la clipele frumoase ce au fost intre voi, lasa-le in urma pe cele mai neplacute, gaseste motivul pentru care v-ati despartit, gaseste-i cateva defecte ce le avea si tie nu iti placeau si prin asta poate te resemnezi cu gandul ca nu era destul de buna pentru tine. O solutie este si aceea sa iti gasesti o noua iubita cu ajutorul careia vei uita mai usor de fosta dar ai grija cum faci ca noua iubita sa nu se simta folosita nu iubita. Orice ar fi nu merita sa te razbuni pe ea! Sper ca te-am ajutat! ByE ByE si iti urez mult succes in continuare!

18 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

NORMAL CA MERITA!
Mai ales daca se purta ca o pitzipoanca!

| itarkan a răspuns:

Inteleg ca suferi, dar nu inteleg de ce vrei sa le pui pe pitipoance. Mai bine le stergi, si o uiti. Daca le pui pe acel site, atunci inca ii dai prea multa atentie, si nu ai cum sa o uiti. succes.

| lavynika a răspuns:

NU.normal ca nu merita sa ii faci asa ceva.

| ina88 a răspuns:

Nu fii imatur. Accepta faptul ca ea nu mai vrea o relatie cu tine si gata. Punandu-le pe pitzopoance...fii sigur ca nici macar admiratie n-o sa mai aiba fata de tine.

| deni_6616 a răspuns:

Doamne, cum sa merite clar nu...numai persoanele slabe se razbuna asa cele fara minte.Aduna-te putin si vezi ca poti merge mai departe totusi dar nu te razbuna asa, nu vei castiga absolut nimic

| cucu :> a răspuns:

Daca o sa pui acea poza p un site inseamna ca tii la ea. Dc sa faci toate lucrurile astea cand poti pur si simplu sa-ti kuti un refugiu in altcineva care te va iubi cu adevarat.Si nu va face ceea ce a facut ea

| Georgiiiii a răspuns:

Uit-o si gatabig grin
gaseste-ti altawinkinglumea e plina de fetehappy

| Nimic special a răspuns:

Nu merita sa pui pozele alea la pitipoance, gandeste`te ca odata ti-au placut pozele alea.laughing) [sau mai bine puneledevil, daca meritaphbbbbt]
Daca ai sterge fiecare "urma" de la ea si ai gasi alta fata o uiti repedewinking. Macar ocupatii timpul cu chestii interesante.

| Mozambic19 a răspuns:

Cum o poti uita? simplu: gaseste una noua
:*:X

| KoWalSky explică:

Multumesc foarte mult ca o aparati pe acea ciudata si de mine nici nu va pasa dupa ce mi-a facut

| KoWalSky explică:

M`am impacat cu ea, mersi mult tuturorbig grin

| pufu :* a răspuns:

Eu ma ghidez dupa asta : "Vrei sa fi fericit o clipa? razbunate! Vrei sa fi fericit o viata? atunci iarta!"
Eu zic sa treci peste si sa stergi pozele alea happy schimba-ti anturajul cu unul in care ea nu e prezenta big grin nu mai vorbi cu ea, ingor-o total si pana la urma tot o sa reusesti sa o uiti! big grin
te pup :* o zi faina big hug
pufuu!

| Lilik a răspuns:

Ce minte ai si tu, cum sa ii pui poza acolo? daca o postezi crezi ca o sa treci peste asta mai usor? poate ai si tu dreptatea ta. barem asa nu o sa mai fii singurul care se gandeste la ea, vei avea parteneri de suferinta laughing dar cred ca totusi esti copil, din anumite puncte de vedere, si mai ai un pic pana sa te maturizezi macar emotional, daca altfel nu se poate.

| Saraaaa_6669 a răspuns:

Sincer, nu merita s`o pui pe "pitipoance", ar da dovada ca n`ai iubit`o deloc... si tocmai asta e, daca intr`adevar ai iubit`o, respect`o, chiar daca te`ai despartit de ea...asta daca intr`adevar, ai iubit`o cu adevarat.winking

| PinkY a răspuns:

Viata merge inainte. Ai sa gasesti alta. De ce s`o pui pe "pitzipoance"? Atat de mult ai tinut la ea, incat vrei s`o vada toti in sutien?

| oni a răspuns:

Ce metoda jalnica de a te razbuna pe fosta prietena. ce crezi ca o sa castigi? o sa se amuze o groaza de lume si nimic mai mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca nu merita sa o pui pe pitizipoance indiferent de motivul pentru care v-ati despartit. Ai da dovada de o proasta crestere si o prostie nemarginita. Vreau sa cred ca poti rezolva treba asta si "artificii" de genul asta, nu de alta dar fii sigur ca acest lucru nu iti va aduce linistea sufleteasca de care tu ai nevoie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se cheama NESIMTIRE daca pui pe pitzipoanca, doar pentru faptul ca ei ii place de altul, sau pentru ca tu nu ai pretuit-o destul incat ea sa nu creada ca ar trebui sa termine relatia.