| stefanel123 a întrebat:

Cum pot vedea marimea prezervativului?

Răspuns Câştigător
| grab a răspuns:

Chiar daca ar fi pe marimi, de unde iti poti da tu seama de factorul de elasticitate al latexului conform cu normele in vigoare? Una e Durex, alta e Plastic SRL Pantelimon.

Eu cred ca de fapt e vorba de vechea problema "o am prea mica, sau sunt prea copil sa F |_| T?"
Daca prezervativul are joc in rulmenti iti recomand cu caldura o manusa de silicon, de la care sa tai degetul mic si sa il pui ca protectie. Prietena ta va experimenta senzatii PapaNicoliene! happy

3 răspunsuri:
| ItsMyTime a răspuns:

Salut, scrie pe ambalaj sau pe cutie, sper ca te-am ajutat, bafta pa

| Danysan a răspuns:

Sunt universale -se adapteaza dupa cat o ai de mare -Pt ce te intereseaza marimea -Crezi ca o ai prea prea laughing.

| thestyle a răspuns:

Il masori cu subleru