| PoKo97 a întrebat:

Cum poti convinge o fata sa fie cu tine?

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut.
Daca sentimentul nu e reciproc,nu poti sa o fortezi sau sa o faci sa stea cu tine de mila, ar fi penibil.
Daca in prezent nu vrea, poate sa prinda drag de tine in viitor.
Daca nu, iti ramane doar sa te resemnezi si sa te obisnuiesti si cu refuzuri, mai sunt si alte fete.
Succes!

18 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca ea nu te place atunci nu prea ai ce face, nu ai cum s o convingi

| DNSK a răspuns:

Daca eu te pun in genunchi in pauza mare pe hol si tu nu vrei cum e?

| justHISgirl a răspuns (pentru DNSK):

A fost tare de totbig grinDD

| DNSK a răspuns (pentru justHISgirl):

Mersi fain

| ViVi99 a răspuns:

Daca ea nu vrei nu ai cum s-o convingi...

| raluca0306 a răspuns:

Nu ai de ce s-o convingi, lasa lucrurile sa decurga normal.

| Azµre a răspuns:

Îi dai una în cap...
Dragoste cu forța nu se poate!

| mona a răspuns (pentru Azµre):

Ce amuzant esti!

| Azµre a răspuns (pentru mona):

Păi ce fel de întrebare e asta?

| mona a răspuns (pentru Azµre):

Una,,tare,,

| Azµre a răspuns (pentru mona):

Mda... utilizatorul e greu de cap iar întrebarea lasă de dorit...

| darjiscumpika69 a răspuns (pentru Azµre):

LIKE rolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Dragoste cu sila nu se face, ştii cum se spune!
Dacă nu vrea să fie cu tine, nu vrea şi gata!
Te pup!

| Bluebutterfly80 a răspuns:

Demonstreaza-i ca iti place de ea, poarta-te frumos, civilizat si daca si ea te place, intreab-o daca vrea sa fie prietena ta! altfel, cu forta nu se poate!

| Urpaniel a răspuns:

Convinge? Dacă nu vrea de bunăvoie, uită.

| Zuzazozo a răspuns:

Trebuie sa-i placa de tine ca sa poti sa o convingi.Fi dulce si tandru cu ea ca s-o cuceresti!

| Đεмоη a răspuns:

Incearca sa o cuceresti (: Cumpara-i flori..trimite-i mesaje frumoase, poarta-te frumos cu ea..Invit-o in oras, la un film, o prajitura, o cafea.

| Eusebiu_Victor_1987 a răspuns:

Eu iti pot da doua optiuni : 1-cea logica; incepi sa o curtezi, ii mai faci cate-o surpriza(o floare, o cutie de praline, un sms dragut).2-cumperi o funie, un scaun(zdravan), si un spray paralizant(sper ca stii ce ai de facut cu ele)!