| vironila a întrebat:

Cum poti cuceri un baiat si cum poti afla daca te iubeste?

6 răspunsuri:
| dafy a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic special sa.l ''cucerest'' ci doar sa fi ceea ce esti tu cu adevarat pentru ca asta e de fapt greseala pe care o facem cei mai multi dintre noi...incercam sa fim altfel doar pentru a ne face placuti si astfel ajungem la randul nostru sa ne indragostim de o iluzie, care la un moment dat ne va dezamagi si va durea.cine ne place ne place asa cum suntem si la asta ar trebi sa ne gandim mereu, pentru ca daca incercam sa fim altfel nu vom sti niciodat ce e iubirea.
de fapt ceea ce vreau eu sa intelegi este sa te comprti natural si va fi mai mult decat perfect, iar sa afli daca te iubeste... apropie.te de el mai intai incercand sa.i fi prietena si apoi daca vezi ca merge poti fi si mai mult(la mine a functionat asa)
multa bafta
pupici

| Nuvăsufăr a răspuns:

1. Fii tu însăţi.
2. Îl întrebi.

| Iulia26 a răspuns:

Pentru a cuceri un baiat trebuie sa ai simtul umorului, sa ii zambesti mereu, sa te porti frumos cu el, sa il saluti cand il vezi, sa ii faci complimente gen "misto tricoul" sau "iti sta bine parul azi". Sincer, nu stiu cum afli daca un baiat te iubeste. Nu sunt baiat... dar mna, asta estehappy Va trebui sa te folosesti de instincthappy. Bafta, vironila!

| OOOLEOOO a răspuns:

laughing eu zic ca multi baieti se dau la tine si nici nu-ti dai seama, iti spun eu orce baiat care vrea sa fie cu tine vorbeste mult cu tine happy

BAFTA

| IEmoKidI a răspuns:

Am fost refuzat de multe ori.n-am avut niciodata o prietena si ma simt marginalizat mai mereu viata mea e la pamant sunt evitat mai mereu nu stiu de ce. daca ati place de cineva nu ezita sal intrebi vei realiza cat de dura poate fi viata sau poate vei fi fereicita ceea ce as vrea si eu sa fiu

| b3autyisland a răspuns:

Fi indiferenta, ii omoara chestia asta! iar de iubit e cam greu de spus avand in vedere ca nici macar nu l`ai cucerit...ce urasc eu chestia asta "fata cucereste baiatu"...dc nu invers? ia incearca!