| ngllllll a întrebat:

Cum poti excita o fata mai bine?
Astept pareri de la fete

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cu bani multi

| EternalTsukuyomi92 a răspuns:

Ii zici de Mallarmé

| Inutarh a răspuns:

Buna! In primul rand, cand sunteti voi doi in camera ia-o in brate, sarut-o lung,pasional, apuc-o de fund, de sani, puneti-va in pat amandoi, gadilo, magaie-o, sarut-o, sarut-o pe gat, pup-o pe frunte, pune-te peste ea, apoi pune-o pe ea peste tine, cand ea e peste tine, prinde-o bine de fund, sarut-o in continuare, freaco de penisul tau(in cel mai bun caz,sa nu fie penisul tau moale, daca se poate sa fie tare,macar sa simta,ca intre timp ti se va intari si tie),pune-ti mana pe locul ei intim, magaie-o acolo, dupa incepe sa o dezbraci usor,usor, tu pe ea,ea pe tine, pune-ti iar mana pe **** ei si freac-o, da-I chiloteii jos, si ea sa ti-i dea pe ai tai, sarut-o foarte des(cu limbalaughing) ), mai pune-ti mana pe sanii ei, sarut-o pe gat si in acelasi timp freaco la ****, pe ***, pe clitoris, intre timp ti s-a sculat si tie penisul, pune te peste ea si freaca-ti penisul de **** ei, usor, usor si dupa baga-ti penisul in vagin si incepeti partida, si ai putea sa ii mai faci si un oral bun, merita multlaughing)
sper ca ti am fost defolos, poate primesc fundita

Răspuns utilizator avertizat
| Hellboy96 a răspuns:

Fa-i un oral, cu degete

| Andreeush a răspuns:

Depinde de fată.

| ngllllll explică (pentru Inutarh):

Lol
Eu cred ca e mult pana o reglezi unde trebuie, ca daca isi gaseste locul, nu mai pleaca, nu mai are nevoie nici de oral nici de scris