| elasexygagica a întrebat:

Baieti, ce parere aveti voi despre noi fetele cand ne udam stiti voi undebatting eyelashes? Va place, va excita? astept multe pareri love struck kiss kiss

Răspuns Câştigător
| νєησм a răspuns:

Da dar imi place sa te vad doar pe tine udata:X.

11 răspunsuri:
| forever4you a răspuns:

raised eyebrowsbaietii...baietii

| Georgiana2905 a răspuns:

Baieti baieti...

| Alex a răspuns:

Tu ce crezi?

| 1micdamare a răspuns:

Da ela, ne place pentru ca asta inseamna ca esti excitata si gata de primit ceea ce astepti de atata timp.pe de alta parte e placuta si atingerea unei pasarici umede, indiferent ca e cu degetul sau limba.ca sa nu mai vorbim de p.la care poate intra fara probleme...

| nonny50 a răspuns:

Ha ha. laughinglaughing lasa le draq d intrebari ca i bagi p astia in boala p aici... le curg balele, nu vezi?laughing

| valy1233 a răspuns:

Da, ne placebatting eyelashes

| Mike_7143 a răspuns:

Buna! DA! DA! Alte pareri, in private!winking

Răspuns utilizator avertizat
| Me_4137 a răspuns:

Tu daca ai vedea un baiat cu ia sculata te-ai excita? Cam asa e si intrebarea ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica, cand faceti pipi? pai cred ca doar pe urofili ii excita asta.parerea mea. o necesitate fiziologica normala.fireasca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daa dar nu pipilaughing