| Ralph_Radulescu_1996 a întrebat:

Cum poti face o femeie sa sufere enorm,doar din vorbe,vreau multe raspunsuri, funda.

Răspuns Câştigător
| AndyLavy a răspuns:

Ignoranta doare cel mai tare.in cazul in care ii pasa de tine nimic nu o sa o doara mai tare decat indiferenta ta, iar daca nu.i pasa indiferent de ce i.ai spune nu o sa o intereseze. Daca ii spui prea multe isi va da seama ca tu suferi din cauza ei si asta ii va da satisfactie.

8 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Arma cea mai puternica pe care o poti arunca asupra unei femei este indiferenta!

| neutrino a răspuns:

E foarte greu pentru tine acest lucru, pentru ca femeia este, de obicei, inteligenta.

| Ralph_Radulescu_1996 explică (pentru neutrino):

laughing)deci cum fac asta?

| ubox7007 a răspuns (pentru neutrino):

Da, multe o sug pentru bani.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru ubox7007):

Stai jos, nota 10!

| Radu284 a răspuns:

"Haoleu, sa moara mama cat de urata si brata esti fa! 1!"

In mod sigur ca o sa o doara. Sau o sa zica "WTF?".

| Fernando9Torres a răspuns:

Iti zic cum fac eu cu prietena: " Gata, nu-ti mai dau cardul`!"...5 zile nu is revine, incontinu` plange!