| Gosh. a întrebat:

Cum poti intra in vorba cu un baiat pe care nu il cunosti?
Em.am 15 ani si n-am avut niciodata un prieten. Ieri am fost la cinema cu doua prietene, si acolo am vazut un baiat super dragut, si.ne-am uitat unii la alti si am zambit. dar nimic mai mult.
Dupa film am coborat scarile in spatele lui. voiam sa ii spun ceva, dar nu am stiut ce si nici n-am avut curaj. Ieri seara l-am visat si a fost ceva atat de real si de emotionant.

Pe viitor (sau in caz ca il intalnesc din nou,hee hee ). cum pot intra in vorba cu un baiat care arata foarte bine? Mentionez ca eu nu prea sunt regina frumusetii...

Răspuns Câştigător
| cosmina16 a răspuns:

Pai du-te la el si cerei ceva
sau intreba-l
buna te-am vazut zilele trecute la film
vii des aici la cinema?
si dupa il intrebi
auzi da un id ceva nu ai? daca esti timida ii poti spune ca nu e pentru tinehee hee
eu asa am fc rost de idu unu baiat... dar am aflat ca are prietenasad

6 răspunsuri:
| TąNyą a răspuns:

Păi poţi să te duci la el să-i spui bună şi să te prezinţi, îl întrebi despre film, dacă mai vine şi îi ceri id-ul „ îmi dai id-ul tău poate mergem amândoi la un film într-o zi sau parc " ceva tongue.

Haiii prinde tupeu' că nu te muşcă.

FantaSZy.

| Dizzydizz a răspuns:

Trebuie sa te aranjezi in una din zilele astea, sa gasiti un pr comun si sa va intalniti din"intamplare"

sau daca nu zii ceva gen:vai ce cald e afara
si vezi cat interes ale el sa vb cu tine:smug
de acolo porneste conversatiatongue
pup
succes

| vlaaddd a răspuns:

" Frumosu', cand bem o ciorba? " si il coplesesti

| Demo8k a răspuns:

Daca nu ti-a vorbit nimic inseamna ca e timid si el.
Nu trebuie sa ii spui nimic special, orice amanunt se poate discuta. De exemplu mie imi placea de colega mea de banca, si vorbeam cu ea in fiecare zi, avea multe inele si bratari si o intrebam daca face ceva vraji. daca e vrajitoare ceva. dar bineinteles, faceam asta ca sa se amuze.
Incearca sa ii ceri ajutorul in ceva la acel baiat. sau puteai incerca asta: "vedeti fetelor(catre prietenele tale), acest baiat dragut din fata mea nu ma invita la film".
Mentionez ca nu trebuie sa fi o regina a frumusetii pe exterior, cand poti fi pe interior.
Frumusetea e trecatoare. si cine o sa te iubeasca, te iubeste indiferent de cum arati.

| naruto_3074 a răspuns:

Uite id meu si vorbim acolo mai multe ivancornel56

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu intra in vorba cu el, uital, ia-ti unu pe masura ta, nu visa cu ochii deschisi