| GabrielConcordia a întrebat:

Salut, am 15 ani si imi place de o fata. Ea e mai mica decat mine cu un an. Suntem in aceeasi clasa. Si stiti bine ca ieri a inceput scoala asa ca am intrat in vorba cu ea. Eu si cu ea ne stim de destul de mult timp. I-am facut un compliment. I-am spus ca e frumoasa si mi-a zambit, dupa cum stiti un baiat moare dupa zambetul unei fete. Apoi toti colegii din clasa ne-am asezat pe scarile scolii pentru a juca un joc si ea s-a asezat langa mine

4 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Intrebarea? Probabil daca te place. Daaaa te place si ea.Invit`o la o plimbare, doar voi doi.

| GabrielConcordia explică (pentru WaterDrop):

Scuze. TPU nu mi-a pus toata intrebarea habar nu am de ce.
Deci am fost sa facem curat dupa acel joc si m-am oferit sa o ajut.
Si nu a dorit mi-a raspuns cu suparare. Si apoi s-au luat niste golani din scoala de ea si eu am scapat-o de ei. Ce sa fac? Sa mai vorbesc cu ea sau sa o las in pace? M-a cam descurajat putin.

| WaterDrop a răspuns (pentru GabrielConcordia):

Probabil a suparat`o cineva la joc.Irelevant. Raman la ideea mea, invit`o la o plimbare doar voi doi.

| GabrielConcordia explică:

TPU nu mi-a pus toata intrebarea. Deci dupa acest joc am fost chemati intr-o clasa sa facem curat. Si m-am oferit sa car eu ceva pentru ea dar mi-a raspund cu ura ca se descurca. Apoi s-au luat niste golani din scoala de ea si eu am scapat-o din mana lor. Ce pot sa fac, credeti ca am sanse sa fiu impreuna cu ea?