| Birjaru a întrebat:

Cum poti manipula o femeie ca sa o faci sa vrea sex oral?

Răspuns Câştigător
| BroascaCuElice a răspuns:

Spune-i ca e acadea

7 răspunsuri:
| Klepto a răspuns:

Iti pui unt de arahide pe "catarg" si vine ea singura sau ii spui ca nu vrei asa ceva, ca nu ii dai voie si cum femeile sunt incapatanate si vor ceea ce nu pot avea...

| Picasso a răspuns:

Hmmm incepi si tu cu inceputul =>> Preludiu!
Si dupa tootul vine de la sine!
Un sfat : Nu incerca sa ii ceri verbal? Cersheshte``i in alt mod!
Succes

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Pei ii propui sa faceti 69!

| VacutzaRoscata a răspuns:

O ameninti cu pistolu la gat smug

| wannabe a răspuns:

De ce sa maniPULEzi? sunt femei carora le place mai mult oralul decat celelalte.

| Arekandera a răspuns:

Nu poti manipula o femeie sa vrea sa faca sex oral. daca vrea,o face pur si simplu, iar daca nu vrea nu cred ca poti sa o convingi, sau in orice caz, o sa ai mult de lucru.

| Alin_4265 a răspuns:

Daca vrea vrea daca nu nu.