| Vasilica_Miron_1986 a întrebat:

Buna, imi place de o femeie si as vrea sa-i fac oral si nu stiu cum sa-i zic....astept indrumare de la voi, va multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Pur si simplu in timpul discutiilor intretinute cu ea, la un moment dat asa ca din ''intamplare'' poti sa-i povestesti cele vazute intr-un film erotic. Si asa ai posibilitatea de a o intreba care este parerea ei in privinta perversiunilor sexuale cat si sa-i ceri sa-si exprime parerea in legatura cu cunilitia. In functie de raspunsul primit iti dai seama daca ai sanse de a-ti vedea visul implinit. Bafta! Succes!

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebe sa fi direct cu un tanti hai sa pregatim o tarie cu visinata ca sa iti dau niste limbi pe masura

| RAY a răspuns:

Totul se invata prin practica =experiențe nu prin sfaturi de pe TPU

| sofisis a răspuns:

E cam alandala sa ii spui unei femei cu care nu ai nici o treaba ca vrei sa ii dai limbi. Eu nu as lua in calcul chestia asta cu un barbat oarecare.
Poti incerca pur si simplu din vorba in vorba sa ajungi la subiectul asta si sa aflii ce parere are despre asta...
Desi repet, e foarte aiurea pentru o femeie sa ii spuna un barbat cu care nu are nimic de impartit ca i-ar da limbi.

Răspuns utilizator avertizat
| lorena1gianinak a răspuns:

Tu ești sănătos la cap? Auzi la el întrebare :" bună, îmi place de o femeie și as vrea sa ii fac un sex oral și nu știu cum sa ii zic" înainte de sex mai ești și acea dragoste și atracția fata de persoana iubita. Dacă treci direct la sex și ea nu simte ABSOLUT nimic pentru tine nu o sa ai succes. Tu nu știi sa pui decât întrebări despre sex? Alte subiecte nu-s pe lumea asta? Acuma, știu și eu ca fiecare cu ce-l doare, dar pe tine te cam doare sau duci lipsa. Nu totul se rezuma la sex când vine vorba de femei.

| AjutorBossule a răspuns:

Incearca asta:
"Vezi ca ai ceva intre picioare"
"Ce?"
"Capul meu" (fortandu-ti capul intre picioarele ei)

| brokxy a răspuns (pentru AjutorBossule):

Ala e deja viol cu gura, capul sau ceva de genul laughing laughing laughing