| anonim_4396 a întrebat:

Cum poti sa fii atractiv in ochii fetelor?

11 răspunsuri:
| Emma30555 a răspuns:

În primul rand sa fii tu însuți, natural, dacă ai încredere în tine, ai caracter, hotărât, te îmbraci cu gust, sa fi cât de cât cult nu ai cum sa nu fi atractiv. E important și sa fi sociabil, sa fi deschis.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Urmand aceste sfaturi:
https://www.academiabarbatilor.ro/......atragator/

| Cheo0S a răspuns:

Sa fii indiferent si detasat dar in acelasi timp sa-ti pese si sa fii atras de ea daca vrea atentie. Deh suna complicat dar asta e adevarul. laughing Cam asta e secretul pentru a combina pustoaice cel putin.
Multi o sa-ti zica ca conteaza increderea in sine, asta nu se poate fake-uii.

Răspuns utilizator avertizat
| Aditu94 a răspuns:

Fii tu insuti si comportate normal, asta e cheia succesului..si fii comunicativ, nu arogant, nu infumurat, ca asa ti se duce vestea si nu te va mai dori nimeni

| Silwian a răspuns:

Sa Fi sub papucul lor!laughing))

| Cehoslovacia a răspuns:

Haina-l face pe om, imbraca-te bine, niste vrajeala rafinata, baga un parfum d-ala mai smen si nu uita sa ramai incheiat la slit happy
si sa arati cat de cat ok fizic

| MichailOfilescu a răspuns:

Le scoti ochii.

| stefan339 a răspuns:

Scoate ****

| Cristea202 a răspuns:

Cum spune și Aurelius

| Ratonul01 a răspuns:

Porti masca