| MrFunky2 a întrebat:

Purtatul unui ceas te face mai atractiv in ochii unei fete?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca-i Rolex original, categoric vei atrage atentia!

| corbulalbrosu a răspuns:

Cu 50-60 de ani in urma in mod sigur un ceas iti oferea foarte multa "prestanta" si reprezenta "garantia" unui anumit statut social. In acest moment, probabil ca trebuie sa fie vorba de un ceas cam ca si cel amintit de d-l mihai69. big grin

| mihai69 a răspuns:

Dacă e un Rolex de aur cu ceva diamante, cu siguranță!

| Kira5854 a răspuns:

In momentul de fata, cred ca un ceas te poate ajuta doar daca ai vestimentatia necesara si stilul potrivit, iar dupa felul in care ai pus intrebarea, nu pare ceva natural pentru tine, asa ca nu incerca sa iti iei un ceas pentru nimic.
DOAR DACA NU E VORBA DE ROLEXUL MENTIONAT MAI SUS, ALA CASTIGA MEREU. laughing

| Kathrinex a răspuns:

Mie una îmi fug ochii după un băiat care poartă ceas...

| Leopoldina a răspuns:

Da.dar sa aiba" ecranul" curat si sa mearga la tinuta. dintii sunt f importanti si ei, sa fie curati,. albi si fara carii.

| pinkiepy a răspuns:

Poate să fie unul ieftin, dar să arate bine. Daca ceasul arata bine eu zic ca da