| Cqtqlin677 a întrebat:

Dacă ești însurat mai poți fi atractiv?

Răspuns Câştigător
| RoxanaIoana108 a răspuns:

Bineînțeles ca da!happy

8 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu, pentru ca dacă ești însurat înseamnă ca ești SCLAVUL SOTIEI

| iulia0514 a răspuns:

Da! Dar nu-ți recomand sa vrei sa atragi alte femei asta dacă nu cumva ești masochisthee hee

| anonim3248 a răspuns:

Normal că ești atractiv mai ales între 30 de ani și 40 de ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Mai ales că unor fete le plac bărbații mai tomnatici. happy

| Miruna333 a răspuns:

Normal, daca te ingrijesti, ramai atractiv toata viata. Nu are legatura cu faptul ca esti sau nu insurat, asta doar daca renunti la tine.