| domnulIordache a întrebat:

Cum poti sa impresionezi un domnisor de 20 de ani?

7 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

DomnulIordache - ce esti baiat sau fata?!- dupa nume baat si in intrebari ar rezulta fata! ce sunt si astea?!

| domnulIordache explică (pentru epurasu):

De ce intrebi domnule iepuras? Esti sexist si tratezi diferit in functie de sex?

| Sofer a răspuns:

Dai mesaj acelui băiat, fai ochi dulci.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Eu am 23 de ani si ca sa ma impresionezi trebuie sa fi la un nivel cu mult peste limitele umane.
https://www.youtube.com/watch?v=wcinzmfZeCc

| Crackman a răspuns:

Pai ce vârstă ai?
Ai cam trebui să vorbești cu el sa ii spui cam ce vrei.
De impresionat este ușor prin conversații fara frica sa spui ce vrei.
Nu poți să faci prea multe, dai o poza cu ceva daca vrei doar sex

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii tu

| Matiasalexandru113452 a răspuns:

Ii faci o juja