| Kosolybrunethu a întrebat:

Ce poti sa pățești daca te "masturbezi" des?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Probabil sa nu mai apuci sa o faci cu vreo fata/femeie. Nu zice nimeni sa nu te masturbezi dar cand face parte din rutina zilnica deja e prea mult.

suntserios
| suntserios a răspuns:

O sa fii mai vesel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cica "masturbezi", scris in ghilimele, ca si cum, ai fi descoperit cuvantul asta si ti se pare ciudat laughing

| saftaiiustin a răspuns:

Vei ramane singur :3

| Ingognito a răspuns:

Ramai singur

| urseyul a răspuns:

Cand te masturbezi si ai orgams in corpul tau se elibereaza hormoni care te fac fericit, nu se intampla nimic daca te masturbezi des dar o sa devii dependent si dupa o sa iti fie un pic dificil cand faci sex

| MentalDisorder2 a răspuns:

Sa mori in chinuri.
laughing)
Nu, nu poti patii nimic.winking

| onceuponatime77 a răspuns:

Iritatie,durere,probleme psihice chiar si moartea

| 6991Oliver a răspuns:

Fractura de Iaba.

| IfremCosmin a răspuns:

Depinde unul s-a mast. urbat de 44 de ori şi a murit

| Tiberiu_Mihai_1983 a răspuns:

0rgasme